Kontaktní formulář – ochrana osobních údajů

Tento formulář je určen pro správu Vašich osobních údajů. Jeho prostřednictvím můžete požádat o změnu Vašich údajů, výpis údajů, které o Vás máme k dispozici, úplný výmaz nebo zrušení zasílání informačních emailů.

Pole označená * jsou povinná

Přeji si, aby byly mé údaje vymazány

Můžete požádat o vymazání Vašich údajů, ale nemůžeme zaručit, že budeme vždy schopni splnit Vaši žádost (například pokud máme zákonnou povinnost uchovávat Vaše údaje). Vaši žádost pečlivě prozkoumáme a odstraníme veškeré informace, které již nepotřebujeme, a pokud nebudeme schopni Vaše údaje odstranit, upozorníme Vás na tuto skutečnost.

Smažte, prosím, veškeré údaje o mně

Přeji si získat přístup ke svým osobním údajům

Máte právo požadovat kopii svých údajů.
Vaše údaje Vám poskytneme elektronickou formou v souboru PDF. Pokud si přejete obdržet tištěnou kopii poštou, dejte nám to, prosím, vědět.

Zašlete mi kopii mých údajů

Přeji si zrušit zasílání info mailů o pořádaných kurzech

Zrušte, prosím, zasílání info mailů na mou e-mailovou adresu

Popište, jakou změnu kontaktních údajů požadujete provést, případně uveďte adresu, na kterou máme zaslat Vaše osobní údaje poštou, požadujete-li zaslání údajů poštou. Jakékoli upřesnění.

Abychom mohli zpracovat Váš požadavek, potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení a email. Bližší informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji zde.