Firemní kurzy

Vytvoříme pro Vás firemní jazykový kurz čínštiny, ruštiny, španělštiny, korejštiny nebo japonštiny dle Vašich požadavků. Nabízíme speciální kurzy češtiny pro cizince – výuku v čínštině, japonštině, ruštině nebo korejštině s českým lektorem! 

Firemní kurzy čínštiny, korejštiny, ruštiny a japonštinyPraze a okolí, přímo v sídle Vaší firmy, u nás ve škole, nebo po dohodě kdekoliv jinde. V Praze jsme Vám k dispozici kdykoliv a náš lektor se časově přizpůsobí Vašim požadavkům.

Nabízíme jak kurzy obecných jazykových dovedností, tak speciální jazykové kurzy pro různé obory (např. management, cestovní ruch, strojírenství, kurzy obchodního jazyka – Business Chinese atd.) a kurz čínské/ japonské/ korejské etikety.

Firemní kurzy čínštiny v Plzni: Jsme jediná jazyková škola v Plzni, která vám zajistí kvalitního lektora a výuku čínštiny na nejvyšší úrovni – více na stránce O nás. Můžete si mezi českým lektorem a rodilým mluvčím s bohatou praxí.

Čínština: Vyučujeme standardní čínštinu putonghua 普通话, která je česky někdy nesprávně nazývána jako mandarínština, podle anglického Mandarin Chinese. Na prvních dvou hodinách vás naučíme výslovnost transkripce pinyin 拼音, což je přepis čínských znaků do latinky, který se běžně používá v Číně i v zahraničí, mj. v učebnicích čínštiny, pro přepis místních názvů (mapy, názvy měst a ulic), pro psaní čínských textů na počítači a na mobilu atd.

V rámci firemních kurzů si studenti mohou sami vybrat studijní materiály. Také si můžou vybrat, jestli se chtějí učit i čínské písmo, nebo se písmu raději vyhnout a spokojí se s transkripcí znaků do latinky, která se jmenuje pinyin (čti pchin-jin). Naše škola nabízí mnoho různých druhů učebnic čínštiny a dalších studijních materiálů, takže u nás si vybere opravdu každý.

Kontaktní formulář

Abychom mohli zpracovat Váš požadavek, potřebujeme znát Vaše jméno a příjmení, email a telefonní číslo.

Newsletter