Naše reference

Za správnost údajů v certifikátu odpovídají Jazykovky.cz

Výuka

“Líbí se mi výuka…
… v malých skupinách, která dává vetší možnost lektorce věnovat se všem studentům v maximální míře. Dříve jsem experimentoval s čínštinou, jakožto domácí samouk pomocí nejrůznějších výukových videí umístěných na internetových prohlížečích a příruček pro samouky. Není to špatné, ale internet ani kniha vám neřekne, že něco říkáte špatně. Ze zkušeností ( k čínštině ) je lektor potřeba, aby jste se vyvarovaly jazykových nesnází. Pak by se jednoduše mohlo stát, že z věty: ,,Mám čtyři sourozence.,, uděláte velmi snadno něco jako: ,,Mám mrtvé sourozence.,, . Místo obdivu tak sklidíte soucit 😀 Lektorka vše řádně vysvětlí, v případě nejasností zopakuje a vždy se vám věnuje naplno. Výukový program obohatí o vlastní zkušenosti, z dob studií jazyka v Číně, k přiblížení mentality národa, jejichž jazyk jste se rozhodli naučit. To vše v přátelském kolektivu. Nemám sice zkušenosti s jinými kurzy, ale získané informace a pocit z tohoto kurzu by případné dotazovatele směřovaly právě sem.”

Stanislav Vymětal

Praha, 6. 5. 2017

Letní škola čínštiny

“Letní škola čínštiny byla skvělou volbou, jak příjemně strávit prázdninový týden. Sešla se nás dobrá parta, chodili jsme na výlety do lesa, promítali filmy a samozřejmě jsme se učili. Lektoři byli přísní, což ale velmi oceňuji. Dali si záležet na tom, abychom měli správnou výslovnost, chápali gramatiku a všemu rozuměli. Zároveň nás ale nepřetěžovali. Program byl vyvážený a dobře naplánovaný. Doporučuji všem, kteří se chtějí v čínštině posunout a procvičit si, co už se naučili. Moc se mi tam líbilo.”

Hana Pejřimovská

Praha

Letní škola japonštiny

“Dobry den,

Skola japonstiny sa mi naozaj velmi pacila. Mala som moznost stretnut skvelych ludi a vybudovat s nimi perfektny kolektiv.

Za ten týzden som sa velmi vela naucila a to vsetko vdaka nasim lektorom Lucke, Vitkovi a v neposlednom rade pani Jennifer, ktora s nami obdivuhodne vobec nestracala trpezlivost pocas hodin kaligrafie a origami.

Za tento tyzden plný nezabudnutelnych spomienok a novonadobudnutych vedomsti som nesmierne vdacna a dufam, ze sa Vam aj nadalej bude darit organizovat taketo skvele kurzy a ze zaujem o japoncinu bude len rast.”

Ľubica Olajcová

“Dobrý den, s pobytem jsem byl velmi spokojen. Petra jako učitelka nezklamala, byla zábavná, trpělivá, látku dokázala dokonale vysvětlit a naslouchala každé mé otázce.”…
S pozdravem velmi spokojený student Jan Ondlevec a doufám, že se uvidíme za rok na dalším termínu pobytu 🙂

Jan Ondlevec

Reference lektorů

Karin

”Čínštinu jsem se začala učit pod taktovkou Karin Sojkové a její přístup mě doslova pohltil, drobná lektorka svým trpělivým a pečlivým přístupem docílila toho, že jsem celkem rychle pochytila tóny. Karinin styl výuky a její schopnosti zasluhují respekt, umí namotivovat, jednoduše vysvětlit (například jeden z tónu podobající se rozjezdu motorky) a ve stejném momentě je i zásadová a dokáže citlivě vytknout nedostatečnou domácí přípravu.”

Klára Kutišová, v.r.

ředitelka organizace AFS Mezikulturní programy o.p.s.

Jan

“Jana Chmelarčíka jsem měla tu čest poznat jako druhého lektora a jeho lingvistické schopnosti a vědomosti jsou neuvěřitelné. Kromě toho že jazyk ovládá perfektně, tak je i schopen systematicky vysvětlit a přiblížit filosofii čínské kultury, čímž se člověku některé věci spojí, tudíž si je lépe zapamatuje. Honza je přísný lektor a dokáže velmi jasně dát najevo nelibost nad nesplněním domácího úkolu, na druhou stranu je schopen i verbálně ocenit snahu, a to pak studenta (mě) o to víc těší.”

Klára Kutišová, v.r.

ředitelka organizace AFS Mezikulturní programy o.p.s.