O nás

Jazyková škola Mangguo 芒果 je rodinná jazyková škola se specializací na asijské (čínština, japonština, korejština) a románské jazyky (španělština, francouzština, portugalština…). Nabízíme individuální, skupinovou i firemní výuku čínštinyjaponštiny a korejštiny a také letní pobytové kurzy s intenzivní výukou čínštiny/ japonštiny/ korejštiny:

Letní školu japonštiny

Letní školu čínštiny

a profesionální tlumočení a překlady čínštiny, japonštiny i korejštiny.

Zajišťujeme konsekutivní i simultánní tlumočení a všechny typy překladů z/ do čínštiny. Působíme v Praze a Plzni.  

Výuka:

S výukou orientálních jazyků máme bohaté zkušenosti, sami jsme sinologové/ japanologové. Na organizaci Letní školy se zase podílí celý tým lektorů, včetně rodilých mluvčích a externistů (výuka kaligrafie, taiji apod.). V roce 2014 a 2015 jsme uspořádali velmi úspěšnou Letní školu čínštiny až v obci Lobendava – Severní ve Šluknovském výběžku, v místě vzdáleném 4 km od nejsevernějšího bodu ČR (podívejte se na fotogalerii z Letní školy čínštiny 2014).

Čínštinu učíme již od roku 2000 a japonštinu od r. 2011.  

Lektoři:

Naši lektoři čínštiny jsou odborníky na jazyk i na Čínu – všichni žili a studovali v Číně minimálně 12 měsíců. Kromě toho jsou absolventy oboru sinologie, který zahrnuje čínštinu, dějiny Číny, literaturu, klasickou čínštinu, moderní dějiny Číny atd. a mohou Vám odpovědět na spoustu Vašich otázek ohledně Číny a života v Číně.

Naši lektoři japonštiny jsou odborníky na japonský jazyk, Japonsko a japonské reálie – všichni žili a studovali v Japonsku. Rádi vám pomohou nahlédnout pod pokličku tajemné japonské kultury. 

Dále Vám můžeme nabídnout mnoho různých druhů učebnic čínštiny a dalších studijních materiálů, takže u nás si vybere opravdu každý.

 

Kontaktní formulář

Abychom mohli zpracovat Váš požadavek, potřebujeme znát Vaše jméno a příjmení, email a telefonní číslo.